פטרת ציפורניים

כיצד פדיקור עשוי לגרום להתפתחות פטרת ציפורניים

ישנם מקרים בעת פטרייה בציפורניים עשויה להתפתח כתוצאה מבניית ציפורניים לא מקצועית. לעתים החומרים בהם משתמשים לבניית ציפורניים אינם חומרים איכותיים שעשויים לפגוע בציפורניים. כתוצאה משימוש בחומרים לא מתאימים עשויה להיווצר פטרייה בציפורניים.

כידוע, נשים רבות אוהבות להשקיע זמן בטיפוח ציפורניים, לכן הן צריכות לבחור בעלת מקצוע שעושה שימוש בחומרים שאינם גורמים לפגיעה בחומרים שונים. בעלת מקצוע שעושה שימוש בחומרים איכותיים לא תגרום נזק לציפורניים. פטרייה בציפורניים היא זיהום המופיע מתחת לציפורניים.

טיפול פטרת ציפורניים לייזר

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

נשים רבות  אינן יודעות  זאת, אבל פטרת ציפורניים עשויה להופיע בכל גיל. עם זאת,ככל שעולה הגיל קיים סיכוי להופעת פטרייה בציפורניים. תהליך של בניית ציפורניים עשוי להעלות באופן משמעותי את סיכויי ההידבקות בפטרת ציפורניים, ולגרום להתפתחות זיהום שיוביל בסופו של דבר לפטריות בציפורניים. לעתים פטרייה בציפורניים עשויה להופיע לאחר שימוש בחומרים לא מקצועיים. חומרים לא נכונים עשויים לפגוע באיטום וכתוצאה מכך מים עשויים לחדור לציפורן הטבעית. לכן, חשוב להגיע אל טכנאית ציפורנים מקצועית בעלת ניסיון המקפידה על תנאים סטריליים נוחים.

 במקרה של פטרייה בציפורניים, ניתן להבחין בשינוי בצבע הציפורן כמו למשל הופעת כתמים שחורים או פסים לבנים. במידה וההבחנה מראה על פטרייה בציפורניים, כדאי להסיר את הבנייה ולהתחיל בטיפולים. גם אם רופאים חלוקים בדעתם לגבי שיטות  לטיפול בפטרת ציפורניים, אך שיטת הטיפול בלייזר עשויה להתגלות כשיטה יעילה במיוחד, וזאת לאור העובדה כי מדובר בשיטת טיפול קצרת מועד בה אין צורך לעבור בדיקות שונות. באמצעות קרן לייזר הפוגעת במקום הנגוע ניתן להגיע לתוצאות טובות.
אם אתם מחפשים פתרון יעיל לפטרת כנסו לאתר של קליניקה כרמל : http://pateret-x.co.il/