סובלים מבלוטת ערמונית מוגדלת או בעיות זיקפה? איזה טיפול יכול לסייע לכם?

 

בלוטת הערמונית היא בלוטה הנמצאת בגופם של גברים ונקשרת לבעיה כואבת במיוחד: בלוטת ערמונית מוגדלת. לא מעט גברים לא מודעים לבעיה עד שהם נתקלים בקושי לפתח זיקפה, מה שמעיד על ערמונית מוגדלת. מדובר בתופעה שפוגעת באיכות החיים.

 

 

 

ערמונית מוגדלת

 

בלוטת ערמונית האחראית על ייצור נוזל הזרע בגופו של הגבר היא בעלת תפקיד חשוב בתפקוד המיני שלו. בלוטת ערמונית מוגדלת עשויה ליצור שינויים באספקה של זרימת הדם אל איבר המין, מה שיכול להוביל לחסימה של כלי דם במקום.

 

כמו כן, ערמונית מוגדלת פוגעת ביכולתו של הגבר לפתח זיקפה. בעקבות הגדלת הערמונית, שריר הטונוס במקום מתכווץ, מה שלא מאפשר זיקפה. לפיכך, לא מעט גברים סובלים לא רק מהסימנים של  ערמונית מוגדלת אלא גם מקשיים בתפקוד המיני.

 

 

 

כיצד טיפול יכול לשפר את הזיקפה?

 

גברים רבים רואים במצב בו הם לא יכולים להגיע לזיקפה כישלון. חוסר היכולת של גברים להגיע לזיקפה כתוצאה משינויים בבלוטת הערמונית יכול להוביל להרס המסגרת הקיימת ולפגוע בחיי הזוגיות כתוצאה מהשינויים. ערמונית מוגדלת גורמת לשינויים במצב הרוח כמו עייפות בה ניתן לטפל, אך במקרה של חוסר זיקפה אפשר לטפל בה באמצעות צמחי מרפא.

 

כיצד צמחי מרפא יכולים לשפר את הזיקפה? צמחי מרפא שונים מסייעים בשיפור זרימת הדם לאיבר המין. ישנם צמחי מרפא שונים שיכולים להגן על בלוטת הערמונית וכן לסייע בשיפור הזיקפה. אם אתם מעוניינים לנסות כמוסות של צמחי מרפא, אתם יכולים לפנות למומחה בתחום על מנת שיתאים לכם את הכמוסות המתאימות.

 

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>