כיצד תדעו שאתם סובלים מדלקת הערמונית או מאימפוטנציה?

 כל גבר שני יכול לסבול מדלקת בערמונית. מדובר באחת הבעיות הנפוצות במערכת המין של הגברים. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא מהם הסימנים של דלקת הערמונית.

 

מהם  הסימנים של דלקת הערמונית?

גברים רבים מעל גיל 50 יכולים לסבול מהגדלה של הערמונית. דלקת הערמונית מתרחשת כתוצאה משינויים הורמונאליים המתרחשים בגופו של הגבר בגילאי 50 ומעלה. השינויים יכולים לפגוע באיכות החיים של גברים. דלקת הערמונית סימפטומים לא מעטים לה"

  • זרימת שתן חלשה
  • צורך במתן שתן לעיתים קרובות
  • הטלת שתן זמן רב מהממוצע
  • צורך לקום בלילה לשירותים
  • חוסר יכולת להתאפק
  • שרידי דם בשתן

 

אימפוטנציה – כיצד ניתן לטפל בה

דלקת הערמונית יכולה להוביל למצב של אין אונות כלומר אימפוטנציה. אימפוטנציה הינה מצב בו גברים מגלים קושי לשמור על זקפה או להגיע לזקפה. הזקפה היא תהליך המתרחש בגופו של הגבר הגורם להתקשות איבר המין הגברי כתוצאה מגירוי. הגירוי מביא לתגובה במערכת העצבים, מערכת העצבים שולחת איתות למערכת כלי הדם המביאה לזרימה מוגברת באזור איבר המין הגברי. זרימת הדם המוגברת גורמת לזקפה. חוסר יכולת להגיע לזקפה נחשבת לבעיה חמורה אצל גברים רבים.

מדובר בתופעה שיכולה להתרחש בכל גיל ולעורר לא מעט בעיות בחיי היומיום. אם כתוצאה מדלקת בערמונית יש קושי להגיע לזקפה, כדאי לדעת כי ישנן דרכים שונות לטפל בבעיה ולהמשיך ליהנות מחיי מין תקינים. אחד האמצעים הוא צמחי מרפא. ישנם צמחי מרפא המכילים צמחים האחראים לחיזוק האון הגברי.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>